Οι 90 πιο ενεργοί στο Snapchat!

Ξεχάστε το Facebook, Twitter, Instagram, γιατί αν πραγματικά θέλετε να ξέρετε πώς είναι το είδωλό σας στη καθημερινή του ζωή τότε θα πρέπει να τον ακολουθείτε στο Snapchat.

Το νέο χρώμα στα μαλλιά της Kylie Jenner στις πρόβες των 5 Seconds of Summer για τη συναυλία τους, μέχρι τους κοιλιακούς του Austin Mahone.

Αυτά είναι τα username των 90 πιο ενεργών celebrities στο Snapchat για να κάνετε follow!

5 Seconds of Summer – WeAreFiveSOS

Ally Brooke – itsmeallyb

Ariana Grande – Moonlightbae

Arnold Schwarzenegger – arnoldschnitzel

Ashley Benson – Benzo33

Austin Mahone – YungMahone

Avicii – TimBling

Bea Miller – aebrellim

Becky G – BeckyGOfficial

Bella Hadid – Babybels777

Bella Thorne – BellaThorneDAB

Blake Lively – LivelyBK

snapchat-1

Brody Jenner – nextjenneration

Calvin Harris – calvinharris

Charlotte Crosby – clc_17

Chloe Ferry – chloe1ferry

Chris Brown – Bpchrisbrown

Chrissy Teigen – ChrissyTeigen

Chris Pratt – ChrisPrattSnap

Cody Simpson – AussieMuso

Dinah-Jane Hansen – dinahdime

Diplo – Diplo

DJ Khaled – djkhaled305

Ed Sheeran – teddysdaytoday

Ellen – Ellen

Fifth Harmony – FifthHarmony

Gaz  Beadle – gaz2270

lady-gaga-miley-cyrus-snapchat

Gigi Hadid – DoubleGiForce

Gregg Sulkin – gsulkin

Hailee Steinfeld – Haiz

Hailey Baldwin – Haileybisboring

Hilary Duff – ohheyhilary

Holly Hagan – HollyHagan1

Jacob Whitesides – jacobontour

Jade Thirlwall – justjadeamelia

Jake Miller – JMillerMusic

Jason Derulo – derulo_jason

Jamie Foxx – iamjamiefoxx

Jared Leto – JaredLeto

Jason Derulo – Derulo_Jason

Jennifer Lopez – jlobts

snacphat-4

Jessica Alba – jessicamalba

Joe Jonas – joseadam

John Mayer – johnthekangaroo

Josh Peck – joshuapeck

Julianna Hough – jujucaroo

Justin Bieber – rickthesizzler

Kate Hudson – khudsnaps

Kim Kardashian – KimKardashian

Keegan Allen – LifeLoveBeautyB

Kendall Jenner – KendallJenner

Kylie Jenner – Kylizzlemynizzl

Lady Gaga – ladygaga

Little Mix – Littlemix_offic

Lou Teasdale – LouTeasdale

Macklemore and Ryan Lewis – mackandryan

Martin Garrix – martingarrix

Meghan Trainor – Mtrainor22

Miley Cyrus – mileycyrus

Nash Grier – LifeOfNash

Nathan Sykes – sykesmusic

Niall Horan – Niallhoran

Nick Jonas – JickNonas

Nicole Richie – itsnikkifresh

Normani Kordei – moniloves31

Olivia Culpo – oliviaculpo

snapchat-2

One Direction – onedirection

Paris Hilton – Realparishilton

Perrie Edwards –[email protected]

Peyton List – lalapeyton

Pia Mia – princesspiamiap

Ruby Rose – rubyrose

Rihanna – Rihanna

Rixton – rixtonofficial

Selena Gomez – SelenaGomez

Shay Mitchell – OfficialShayM

Shawn Mendes – ShawnMendes1

Skrillex – skrilloo

Snoop Dogg – snoopdogg213

The Weeknd – xo.official

Tori Kelly – Koritelly

Trey Songz – treysongz

Tristan Evans – trisberg

Tyga – lamboluxury

The Vamps – Vampssnap

Vanessa Hudgens – gypsybanessa

Victoria Justice – victoriajustice

Zayn Malik – Zayn

Zedd – Zedd

Zendaya – zendaya_96

Loading...
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
11
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ